Державна служба зайнятості Черкаський обласний центр зайнятості

Як влаштуватися на роботу людині з інвалідністю

Багато людей з інвалідністю прагнуть отримати роботу, яка дасть їм можливість отримувати задоволення, розвиток і, звичайно ж, фінансовий дохід. Але для людини з інвалідністю пошук, зазвичай, стає досить складним процесом, який вимагає чимало зусиль і часу.

14:46 03.12.2021

Щоб залишатися затребуваними фахівцями, 110 безробітних з інвалідністю пройшли професійне навчання

Працевлаштування – це лише одна із послуг, яку можуть отримати в службі зайнятості люди з інвалідністю. Окрім пошуку підходящої роботи, таким громадянам пропонують сприяння професійному навчанню на безоплатній основі.

14:45 03.12.2021

Понад 800 черкащан успішно реалізували право на безбар’єрне сприяння працевлаштуванню

Підібрати кандидата на інклюзивну вакансію можуть допомогти в службі зайнятості. Саме там знаходяться найповніші реєстри, що дозволяють підібрати фахівців, які найкраще відповідають вимогам і запитам роботодавців.

11:49 02.12.2021

174 безробітних Смілянщини знайшли роботу в аграрному секторі

Сільське господарство вже декілька років є основною галуззю української економіки, розвиток якої в цілому позитивно впливає на економіку країни, та являється базою економічної безпеки об’єднаних територіальних громад.

15:02 29.11.2021

Знання «алгоритму пошуку роботи» відкривають шлях до успішного працевлаштування.

З початком вересня розпочалася гаряча пора для студентів, а тим паче, якщо ти навчаєшся на 4 курсі, і невдовзі станеш випускником. Швидко мине час, за плечима залишаться виробничі практики та підготовка до випускних екзаменів, натомість з’явиться потреба шукати роботу та починати свій професійний шлях.

15:35 01.11.2021

Разом до успіху з командою професіоналів

Бути успішним підприємцем — це постійно навчатися, не зупинятися у своєму розвитку, йти до своєї мети до кінця, при цьому бути відповідальним за долю своїх працівників.

10:50 03.09.2021