Державна служба зайнятості Черкаський обласний центр зайнятості

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Внутрішньо переміщена особа, яка не мала можливості припинити трудовий договір (інший вид зайнятості) відповідно до пункту 1 статті 36, статей 38, 39 Кодексу законів про працю України у зв’язку з неможливістю продовження роботи за таким трудовим договором (іншого виду зайнятості) за попереднім місцем проживання, для набуття статусу безробітного та отримання допомоги по безробіттю і соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості за місцем проживання внутрішньо переміщеної особи заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору.

18:29 13.05.2022

З початку програми 5-7-9 бізнесу видано кредитів на 86,6 мільярдів гривень

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» розширила доступ малого та середнього бізнесу до фінансування.  Понад 33,8 тис. кредитних угод укладено у рамках Програми на загальну суму 86,636 мільярда гривень, з них 24,16 млрд. грн. були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, на капітальні інвестиції підприємці отримали 9,86 млрд. грн. та 52,61 млрд. грн. в якості антикризових кредитів під 3%.

15:22 14.02.2022

Роль центру зайнятості у ланцюжку соціального захисту дітей

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 р. № 1121 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг центрами зайнятості до кінця 2022 року.

09:01 25.01.2022

Як роботодавцю зекономити час і гроші на підготовку майбутнього працівника?

Одним із найбільш ефективних різновидів професійного навчання, що пропонує служба зайнятості, є стажування. Це підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця.

12:38 19.01.2022