Державна служба зайнятості Черкаський обласний центр зайнятості

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Центром зайнятості здійснюються різні заходи щодо сприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення, запобігання безробіттю, зокрема організовуються міні-ярмарки вакансій. У ході проведення такого заходу роботодавці можуть особисто поспілкуватися з претендентами на роботу, розповісти про умови та оплату праці, підібрати собі працівників з числа безробітних.  В даному напрямку вже майже 2 роки Смілянський міськрайонний центр зайнятості успішно співпрацює з компанією «Аптів Сервіс Україна». Компанія «Аптів СервісУкраїна» займається виготовленням електрокабельної продукції для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto . На даний час компанія пропонує: навчання та роботу на підприємстві ДП ВО «Карпати», м.Івано-Франківськ; офіційне працевлаштування; навчання на робочому місці; безкоштовне транспортування до м.Івано-Франківськ та в зворотньому напрямку 1 раз на місяць; 3-змінний графік; безкоштовне проживання; зарплата 15 тис.грн на руки; після закінчення навчання – працевлаштування на ТзОВ «Аптів Сервіс Україна» в м.Черкаси. Наразі завершується  процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та готується  персонал.

14:15 24.05.2021

Знову запрацювала платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Якщо Ви бажаєте чи потребуєте вибору або зміни професії, обрати свій шлях та визначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей, тоді знайте, що існує можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі.

15:38 20.05.2021

Смілянський міськрайонний центр зайнятості інформує!

16.04.2021 року набрав чинності наказ Мінекономіки від 18.03.2021 № 563 «Про затвердження форми звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 05.04.2021 № 445/36067.

10:08 26.04.2021

Хто відноситься до зайнятого населення: роз’яснення правників служби зайнятості

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

09:27 20.04.2021