Державна служба зайнятості Черкаський обласний центр зайнятості

Смілянський міськрайонний центр зайнятості інформує!

16.04.2021 року набрав чинності наказ Мінекономіки від 18.03.2021 № 563 «Про затвердження форми звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 05.04.2021 № 445/36067.

10:08 26.04.2021

Хто відноситься до зайнятого населення: роз’яснення правників служби зайнятості

До зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти та поєднують навчання з роботою.

09:27 20.04.2021