Про проведення виїзного прийому

07 квітня 2021 року з 9:00 до 10:00 год. провідним спеціалістом відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) м. Сміла Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олексієм ОСАДЧИМ буде проведено виїздний прийом громадян на віддаленому робочому місці в Березняківській сільській раді за адресою: вул. Химичів, 1а, с. Березняки.

08:14 06.04.2021

Березняківська сільська рада оголошує конкурс з відбору виконавця з організації та проведення земельних торгів

Березняківська сільська рада відповідно до ст. ст. 12,122,135-137 Земельного кодексу України та на виконання рішеннь Березняківської сільської ради від 21 січня 2021 року № 5-14/VІІІ та від 21 березня 2021  року № 8-23/VІІ проводить відбір з визначення виконавця послуг з організації та проведення  земельних торгів.

13:20 30.03.2021

Про перенесення дати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад

У зв’язку із тимчасовою відсутністю членів конкурсної комісії з поважних причин, наслідком якої є відсутність кворуму,  дата проведення конкурсу на зайняття вакантних посад переноситься з 29.03.21 на  02.04.21. Проведення конкурсу розпочнеться о 10.00  у приміщенні Березняківської сільської ради.

09:58 24.03.2021

Про конкурс з визначення виконавця вивезення побутових відходів на території Березняківської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», «Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», рішенням виконавчого комітету Березняківської сільської ради від 18.02.2021 №8, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Березняківської сільської ради, Виконавчим комітетом Березняківської сільської ради було прийнято рішення про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березняківської сільської ради.

10:15 10.03.2021