Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗА МЕЖАМИ С. СУНКИ

Розпочинаються громадські обговорення по детальному плану території земельної ділянки господарського двору в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, за межами населеного пункту с. Сунки Черкаського району Черкаської області зауваження та пропозиції приймаються до 17 березня 2022 року, а громадські слухання відбудуться  18 березня 2022 року о 10 годині в приміщенні Сунківського старостинського округу за адресою: село Сунки, вулиця Центральна, 6. З матеріалами слухань можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства або на сайті Березняківської сільської ради https://berez-gromada.gov.ua.

09:04 15.02.2022

До уваги бджолярів та сільгоспвиробників

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує Вас долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл

14:33 11.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗА МЕЖАМИ С. ВЕЛИКА ЯБЛУНІВКА

Розпочинаються громадські обговорення по детальному плану території частини господарського двору, прилеглої до вулиці Івана Нечуй-Левицького за межами села Велика Яблунівка в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, зауваження та пропозиції приймаються до 09 березня 2022 року, а громадські слухання відбудуться 10 березня 2022 року о 10 годині в приміщенні Березняківської сільської ради за адресою: село Березняки, вулиця Химичів,1а. З матеріалами слухань можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства або на сайті Березняківської сільської ради https://berez-gromada.gov.ua в розділі «Містобудування».

13:25 04.02.2022