Пенсійний фонд України інформує

Сервіси, що полегшать вам життя

Електронні сервіси Пенсійного фонду України створені для того, аби ви могли вирішити свої питання дистанційно, без особистого звернення до сервісних центрів. Фахівці Головного управління Фонду на Черкащині акцентують: скористатися сервісами можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) із ключем кваліфікованого електронного підпису. До вашої уваги – кілька з них.

10:05 11.10.2021

Пенсії в смартфоні

Нині смартфони мають більшість українців. За їх допомогою ми не тільки підтримуємо зв’язок, а й спілкуємося в соцмережах, купуємо, відпочиваємо. Також за допомогою смартфона можна  контактувати з органами влади, зокрема з Пенсійним фондом.  Хоча застосунок Пенсійного фонду для смартфонів і планшетів існує давно, багато громадян досі не знає, як ним користуватися. А дарма, адже програма дає змогу побачити й зробити чимало корисного.

09:41 09.09.2021

Автоматичне призначення пенсії

Оформити пенсію без особистого відвідування сервісного центру Пенсійного фонду - Автоматичне призначення пенсії може зробити кожен через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

09:30 09.09.2021

Переваги запровадження Е-лікарняних

Електронний кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) є оптимальним способом дистанційного обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який забезпечує зручну можливість отримання документів і відомостей про найманих працівників.

11:00 15.07.2021

Про перерахунок пенсій з 1 липня

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 01 липня 2021 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зріс з 1769,00 грн до 1854,00 грн.

09:01 15.07.2021

З ЧЕРВНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ЗАПРОВАДЖЕННЯ Е-ЛІКАРНЯНИХ

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

15:59 22.06.2021