Пенсійний фонд України інформує

Переваги запровадження Е-лікарняних

Електронний кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) є оптимальним способом дистанційного обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який забезпечує зручну можливість отримання документів і відомостей про найманих працівників.

11:00 15.07.2021

Про перерахунок пенсій з 1 липня

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 01 липня 2021 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зріс з 1769,00 грн до 1854,00 грн.

09:01 15.07.2021

З ЧЕРВНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ЗАПРОВАДЖЕННЯ Е-ЛІКАРНЯНИХ

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

15:59 22.06.2021

Пенсійний фонд рекомендує подбати заздалегідь про свої пенсійні виплати

Перелік електронних сервісів Фонду постійно розширюється. Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області закликають громадян користуватися сервісами «Електронна трудова книжка» та «Автоматичне призначення пенсії за віком».

15:08 14.06.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТАВКИ ПЕНСІЇ З 1 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ: КОГО СТОСУЮТЬСЯ ТА ЯК ДІЯТИ ПЕНСІОНЕРАМ

Уряд вніс зміни в організацію виплати і доставки пенсії та грошової допомоги з 1 вересня 2021 року: переважна більшість пенсіонерів відтепер отримуватимуть пенсію через банківські установи.

16:15 17.05.2021

Про перерахунок пенсій у 2021 році тим пенсіонерам, що продовжують працювати

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж (на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок).

16:13 17.05.2021

Про проведення “гарячої лінії” Пенсійним фондом України в Черкаській області

11 травня 2021 року у відділі обслуговування громадян № 7 (сервісному центрі) м. Сміла буде працювати пряма телефонна “гаряча лінія” за участю   заступника начальника відділу обслуговування громадян № 7.

12:41 07.05.2021

Зміна порядку виплати і доставки пенсій

З метою ознайомлення мешканців краю зі змінами порядку виплати пенсій заступник начальника відділу обслуговування громадян № 7 (сервісного центру) м. Сміла провела зустріч з членами ради ветеранів та активом ветеранської      організації.

09:17 07.05.2021