Березняківська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Транспортний податок на Черкащині: 1,6 мільйона гривень надійшло за два місяці 2026 року

Дата: 20.03.2026 13:41
Кількість переглядів: 202

Фото без опису 

Протягом 2 місяців 2026 року власники елітних автівок сплатили до місцевих бюджетів Черкащини 1,6 млн грн транспортного податку.

За словами очільниці Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, внесок юридичних осіб становить 1,1 млн грн, а фізичних осіб – понад пів мільйона грн.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2026 році така вартість становить 3 242 625  гривень).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь