Березняківська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

2,6 трильйона гривень задекларованих через РРО розрахунків за півроку: прозорі виторги та кількість чеків продовжують бити рекорди

Дата: 23.07.2025 11:51
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

Загальна сума задекларованих розрахункових операцій за І півріччя 2025 року склала 2,6 трильйона гривень. Це на 600,9 млрд грн, або майже на 30 % більше, ніж офіційні виторги за аналогічний період 2024 року.

Також зросла на 436,6 млн кількість розрахункових документів. За 6 місяців  2025 року згенеровано понад 5 мільярдів чеків.  

Середньодобові рекорди фіскалізації у червні 2025 року:

• 15,5 млрд грн – виторги, проведені через РРО/ПРРО,

+2,8 млрд грн, або 22 %, порівняно з січнем 2025 року;

• 29,3 млн чеків в середньому щодня,

+4,1 млн документів, або 16,3 %, порівняно з січнем 2025 року.

Така динаміка є свідченням податкової дисципліни та легалізації роздрібної торгівлі, сфери послуг, громадського харчування та інших секторів економіки. Показники демонструють збільшення кількості реальних операцій, які проходять через касові апарати, і про поступову мінімізацію тіньового обігу.

Зростання стало можливим завдяки активній роботі Державної податкової служби України. Системна реалізація превентивних та роз'яснювальних заходів формують культуру використання касових апаратів. Легальні операції з фіскальними чеками стають не лише вимогою закону, а вже звичною практикою ведення чесного бізнесу.

За інформацією ДПС України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь