Екстрені контакти у випадку торгівлі людьми

Дата: 30.07.2024 09:16

Торгівля людьми є ганебним явищем та злочинним бізнесом сьогодення. Інструментом ворога у боротьбі проти українців, спрямованим на приниження людської честі та гідності, грубе порушення прав людини і положень Женевської конвенції.

Минулого року Національною соціальною сервісною службою було встановлено 118 статусів осіб, постраждалих від торгівлі. Лише за перше півріччя цього року – 121. Серед них найбільше цивільних та військових, які потрапили у ворожий полон або перебували на ТОТ. Зокрема, постраждалими є 10 дітей.

Багато українців у пошуках безпеки та кращого життя, що виїхали за кордон, можуть опинитися у руках кривдників. Ситуації можуть бути різними, тому у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми вкотре нагадуємо, що постраждати від цього злочину може кожен, тож надзвичайно важливо бути обережними.

Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 1547

Поради щодо безпеки

Що таке торгівля людьми

Нормативно-правові акти з питань протидії торгівлі людьми