Бізнес Черкащини надає перевагу програмним РРО

Дата: 27.09.2024 09:09

Бізнес Черкащини все активніше переходить на програмні РРО. За даними ГУ ДПС у Черкаській області, у серпні 2024 року підприємці зареєстрували 196 апаратних і 435 програмних РРО. Це свідчить про стійку тенденцію до зростання популярності ПРРО.

В.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід зазначає: «Із початку року в області було зареєстровано загалом 5108 РРО, з яких 3623 – програмні.

Така динаміка пояснюється низкою переваг програмних РРО перед класичними, а саме:

- швидка та зручна реєстрація ПРРО через Електронний кабінет;

- можливість використання режиму «офлайн» (наприклад, при тимчасовій відсутності інтернет-зв'язку);

- застосування на різних гаджетах (програмне забезпечення можна завантажити на смартфон, планшет, комп’ютер тощо);

- електронні чеки замість паперових (електронні чеки зберігаються в електронному архіві та можуть бути надані покупцеві за його вимогою);

- відсутність необхідності ведення книг обліку розрахункових операцій».

ГУ ДПС у Черкаській області закликає підприємців скористатися перевагами програмних РРО та долучитися до цифрової трансформації бізнесу.

Контакти наших фахівців для консультацій доступні тут: http://surl.li/kzatxr