Для тих, хто хоче розпочати бізнес

Дата: 19.06.2024 11:04

Громадська Організація “Десяте Квітня” 28 - 29 червня 2024 року в м. Черкаси  проводить бізнес-тренінг на тему: «Від ідеї до запуску власної справи: покрокові дії побудови успішного бізнесу»

Для внутрішньо переміщених осіб, постраждалого від війни населення, підприємців усіх рівнів: від початківців до досвідчених

Метою даного тренінгу є підвищення вашої поінформованості, спонуканню до внутрішньої мотивації для започаткування власного бізнесу, а також допомогти визначити професійні орієнтири та підготувати до підприємницької діяльності.

Спікером даного Бізнес Тренінгу буде Євгенія Компанець, Chief operating officer, Business consultant

Прийом заявок відбудеться до 21 червня(включно).

Перевага надається респондентам, які наразі проживають на території Черкаської області. Учасникам з Черкаської області буде забезпечено проживання в готелі.

Подання заявки не гарантує участь на тренінгу, оскільки кількість місць обмежена.

Якщо виникнуть запитання під час заповнення заявки, звертатися за телефоном: +38(073)-371-08-70 або доєднавшись до нашого телеграм каналу "Кар'єра та Бізнес" та написавши питання в коментарі під дописом про Бізнес тренінг.