Щодо програми "Відповідальне споживання"

Дата: 03.06.2024 15:25

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ від 21.05.2024 року №16412/0/-24, листа Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 29.05.2024 року № 14362/02/11-01-30, прохаємо керівників закладів невідкладно вжити заходів стосовно підготовки та впровадження програми «Невідкладне споживання» у закладах, а саме забезпечити:

• проведення комунікаційної кампанії щодо важливості додержання правил ощадливого споживання електроенергії в закладах, способів економії енергоресурсів, в тому числі в побуті, енергоефективності, енергозбереження;
  • зменшення споживання електричної енергії, яка використовується для вуличного освітлення території, фасадів будівель закладів в темні години доби;
  • розміщення аналітичних матеріалів з інфографікою, які наглядно відображають результати економії енергоресурсів, на вебсайтах та офіційних сторінках закладів в соціальних мережах.