Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляФІЛІЇ «СМІЛЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ».

Дата: 16.05.2024 13:48

З метою проведення консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо оцінки впливу на довкілля та врахування результатів таких консультацій при прийнятті рішення щодо можливості здійснення планованої діяльності (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 06.02.2024 № 142, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.02.2024 за № 224/41569, просимо розглянути звіт з оцінки впливу на довкілля ФІЛІЇ «СМІЛЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ».
Доступ до Оголошення та звіту з оцінки впливу на довкілля забезпечується через Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля (далі – Реєстр) за посиланням https://my.eco.gov.ua/ovd-citizen-app?docNumber=5698.
Відповідно до пункту 5 Порядку, консультації із заінтересованими органами щодо оцінки впливу на довкілля проводяться протягом усього строку громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.
Згідно з даними Реєстру, громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля триватиме 25 робочих днів та завершується 19.06.2024.
Просимо опрацювати зазначені матеріали і надати зауваження та пропозиції до планованої діяльності в строк, що не перевищує строку громадського обговорення.