ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком. Як це зробити онлайн?

Дата: 29.02.2024 09:22

Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.

Відтепер для виправлення неточностей  в особистих даних клієнта, зокрема, у разі зміни номера телефона, адреси електронної пошти,  назви вулиці тощо не обов’язково звертатись у відділення партнерів або центри обслуговування клієнтів. Відтепер оновити дані можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Зробити це можна у розділі «Клієнтам», натиснувши на віконце  «Актуалізація даних»:

• створіть запит

• надайте необхідні документи

• підпишіть заяву онлайн

Важливо: обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».