До уваги ветеранів, учасників АТО або членів їх сімей, які зацікавлені у розвитку власної справи

Дата: 22.01.2024 12:33

Черкаська обласна військова адміністрація спільно з Установою «Черкаська агенція регіонального розвитку" (Черкаська АРР) запускає програму «Школа грантової майстерності для ветеранів та учасників АТО».

Основна мета – залучити ветеранів, учасників АТО, їхні сім’ї, котрі бажають розвивати власну справу і потребують необхідних знань, навичок, практичної підтримки для підприємницького розвитку.

У межах реалізації «Школи грантової майстерності» вони отримають:

навички, як визначити і перетворити свою ідею у підприємницький проєкт;

вміння писати і презентувати бізнес-плани;

методи залучення фінансування для відкриття бізнесу;

інформацію про актуальні грантові можливості.

Також учасникам представлять інноваційні підходи та методи ефективного просування їхньої бізнес-ідеї.

Усім зацікавленим до 12.00 26 січня 2024 року необхідно зателефонувати у відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Березняківської сільської ради для заповнення спеціальної онлайн форми.

Телефон: (04733) 97-5-51.

Зазначимо, що дана програма поширюється на ветеранів війни, які брали участь в АТО, ООС та у заходах, необхідних для оборони України з початку повномасштабного вторгнення, а також членів сім'ї такого ветерана (дружин, чоловіків, дітей).