Зміни умов мораторію на проведення податкових перевірок

Дата: 02.01.2024 12:52

Верховна Рада України ухвалила цьогоріч 9 листопада Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок». Ним внесені зміни щодо умов мораторію на проведення документальних планових і позапланових перевірок, фактичних перевірок під час дії воєнного стану.

Зокрема з 01.12.2023 року діє мораторій на:

- проведення документальних перевірок платників єдиного податку І та ІІ груп – до 1 грудня 2024 року;

- проведення документальних перевірок платників податків, де податковою адресою є тимчасово окуповані території та території активних/можливих бойових дій (крім певних виключень);

- проведення фактичних перевірок за місцезнаходженням об’єктів оподаткування чи об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, які розташовані на тимчасово окупованих територіях України та територіях активних/можливих бойових дій (крім певних виключень).