Про створення робочої групи та початок розробки Стратегії розвитку Березняківської громади

Дата: 11.10.2023 10:22

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Березняківською сільською радою розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Березняківської територіальної громади на 2024-2030 роки.

Для початку процесу стратегічного планування, планується утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись до процесу створення Стратегії розвитку Березняківської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

Для реєстрації потрібно подати заяву на ім'я  сільського голови. Заява повинна містити відомості про заявника:

- Прізвище, ім'я по батькові, адресу проживання,  контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Заявку можна подати:

1) заповнивши форму, що розміщена за посиланням: Google форма ,

2) в друкованому вигляді за адресою: вул. Химичів 1 А, с. Березняки, Черкаський район, Черкаська область, 20746 (Заява на зарахування до робочої групи)

3) електронною поштою на адресу: otgbereznakivska@gmail.com ( Заява на зарахування до робочої групи )

Заявки на участь у роботі робочої групи приймаються до 31.10.2023 р. (включно)

Контактна особа: Огурна Яна Сергіївна +380 961975774