Яким чином здійснити тестування ПРРО?

Дата: 14.09.2023 14:31

Для переходу до підрозділу «Тестовий режим» потрібно натиснути іконку «налаштування», у вікні, що відкриється, обрати підрозділ налаштувань «Тестовий режим».

Зауважимо, тестовий режим роботи програмного реєстратора розрахункових операцій – це особливий режим, при активації якого усі операції формуються у тестовому режимі та відправляються для реєстрації на фіскальний сервер контролюючого органу.

Для налаштування тестового режиму для програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно виконати наступні дії:

- знайти блок, що відповідає ПРРО. У колонці «Тестовий режим» встановити перемикач у положення «Активовано»;

- натиснути кнопку «Активувати для всіх кас» з метою швидкої активації тестового режиму для всіх ПРРО.

При активованому налаштуванні всі операції у ПРРО реєструються у тестовому режимі та на печатній формі чеків відображається напис «Тестовий нефіскальний чек». На печатній формі Z-звіту відображається напис «Тестовий нефіскальний звітний чек». З метою швидкого вимикання натиснути кнопку «Вимкнути для всіх кас».

При цьому налаштування тестового режиму необхідно здійснювати для ПРРО тільки із закритою зміною.

За матеріалами Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу