Чи реалізовано можливість перевірки чеків, що видаються ПРРО?

Дата: 14.09.2023 09:17

Начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області Ярослав Двірник інформує у відео, чи можливо перевірити чеки, що видаються програмним реєстратором розрахункових операцій.

За словами керівника відділу, пошук чеків, виданих ПРРО, можна здійснити на вебпорталі ДПС у розділі: Головна/Реєстри/Пошук фіскального чека. Для цього необхідно зазначити декілька обов’язкових реквізитів:

1. номер чека;

2. фіскальний номер РРО;

3. дату покупки (для традиційниx РРО – час);

4. суму покупки.

При цьому чеки, видані ПРРО в режимі онлайн, доступні для пошуку відразу після реєстрації їх на фіскальному сервері, тобто одразу після завершення розрахунку між покупцем і продавцем.

Чеки, видані ПРРО в режимі офлайн, доступні для перегляду після того, як будуть передані ПРРО до системи обліку даних РРО.

Більше новин про новації законодаства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій – на сайті Головного управління ДПС у Черкаській області (https://ck.tax.gov.ua/) та ютуб-каналі «Допомога платнику» (http://surl.li/lbuns).