У період воєнного стану: механізм оподаткування ПДВ операції з постачання товарів оборонного призначення

Дата: 13.09.2023 13:40

Інформуємо, що звільняються від оподаткування ПДВ на умовах та за переліком, визначеними підпунктами 4 та 5 п. 32 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Відповідно до п.п. 4 п. 32 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України: товарів оборонного призначення, визначених такими згідно з п. 29 частини першої ст. 1 Закону України «Про оборонні закупівлі», що класифікуються за відповідними групами, товарними позиціями та підкатегоріями УКТ ЗЕД.

Групи за покликанням:https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=40701