ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ З МЕТОЮ ПРОДАЖУ

Дата: 04.09.2023 12:47

Оголошення

Комісія з проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Березняківської сільської ради, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки земельної ділянки з метою подальшого продажу.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 18.09.23 о 14:00, за адресою: вул. Химичів, 1а, с. Березняки (в приміщенні Березняківської сільської ради).

Основні характеристики земельної ділянки

Місцерозташування: с. Сунки, вул. Центральна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; кадастровий номер 7123788500:02:001:0439;

Термін виконання робіт – 15 робочих днів.

Умови конкурсу:

Для участі в конкурсі претенденти подають до конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель конкурсну документацію, що складається із підтвердних документів, до яких належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з оцінки земель ;

- копії виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента (статут, положення) та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ, наказу про призначення керівника (для претендента - юридичної особи);

- копія(ї) ліцензії(й) (у випадку необхідності);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації оцінки земель, яку пропонує розробити претендент; перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт, тощо).

Крім підтвердних документів має міститись окремий конверт з конкурсною пропозицією. На конверті, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель».

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатують на засіданні комісії.

Заяву з конкурсною пропозицією подавати до 13.09.2023 року включно у відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Березняківської сільської ради.

Довідковий телефон: 067-26-58-143.