ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ ЗА МЕЖАМИ С. СУНКИ

Дата: 04.09.2023 12:05

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, щодо:

1.Детального плану частини території розтанованої за межами с. Сунки в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаського району Черкаської області під розміщення полігону для проведення навчальних стрільбищ.

Громадські слухання відбудуться 05.10.2023 року о 11.00 у приміщенні Сунківського старостинського округу Березняківської сільської ради за адресою вул. Центральна, 6, с. Сунки.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні Березняківської сільської ради за адресою: вул. Химичів, 1а, с. Березняки та на сайті berez-gromada.gov.ua.

За вказаною адресою Ви можете надавати зауваження та пропозиції з 04.09.2023р по 04.10.2023 р.

За організацію розгляду пропозиції відповідальний Дорошенко В.П.