До уваги керівників підприємств, установ, організацій та просто небайдужих до чужого горя жителів громади!!!

Дата: 28.06.2023 11:10

Вночі 6 червня російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської ГЕС. Через спрямований теракт велика кількість людей втратила домівки, отримали поранення, є загиблі. Допомога постраждалим – це черговий приклад нашої єдності.

Черкащина продовжує допомагати Херсонській області оговтуватися від наслідків чергового російського терору.

Тому, адміністрація Березняківської сільської ради звертається до мешканців громади! Є потреба у створенні додаткових бригад для участі у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС. Бажано мати навички будівельника.

Всім бажаючим долучитися прохання звертатися до адміністрації Березняківської сільської ради та Старостинських округів с.Велика Яблунівка, с.Плескачівка, с.Сунки.

За більш детальною інформацією звертатись за номером: (098) 749 64 41.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!