Щодо реквізитів рахунків для сплати за надання послуг із проставлення апостиля

Дата: 12.04.2023 10:31

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що пунктом 1 наказу Міністерства фінансів України від 01.02.2023 № 54 «Про розмір та порядок оплати послуг із проставлення апостиля» встановлено плату за надання послуг із проставлення апостиля на документах, що видаються Державною податковою службою України та її територіальними органами і призначені для використання на території інших держав, у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Враховуючи вищезазначене, та з метою забезпечення процесів надходжень плати за надання таких послуг органами Казначейства відкриті рахунки за кодом бюджетної класифікації 22012500 «Плата за надання інших адміністративних послуг» із відомчою ознакою «31» (https://ck.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ ).