Як застосовується критерій 240 тис. євро якщо гіг-спеціаліст має декілька гіг-контрактів з різними резидентами Дія Сіті (до кожного окремого контракту чи до сукупного доходу, отриманого по усім гіг-контрактам)?

Дата: 07.04.2023 11:10

Розмір 240 тисяч євро за календарний рік за офіційним курсом гривні щодо євро, встановленим Національним банком України станом на 1 січня звітного податкового року, застосовується до сукупного доходу по усім гіг-контрактам, тобто до загального річного оподатковуваного доходу.

За інформацією загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.