Платниками податків Черкащини (юридичними особами) за 2 місяці 2023 року сплачено 279,1 млн гривень місцевих податків і зборів

Дата: 21.03.2023 09:21

За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка протягом січня-лютого 2023 року до місцевих бюджетів Черкаської області юридичними особами сплачено 279,1 млн грн місцевих податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли  на 24,1 млн гривень.

Із загальної суми надходжень 141,2 млн грн – це плата за землю, 99 млн грн – єдиний податок, 38,2 млн грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 0,7 млн грн – місцеві збори та транспортний податок.

Найбільше, а саме – 22,7 відсотка від загальної суми надходжень, перерахували до бюджету суб'єкти господарювання міста Черкаси – 63,4 млн гривень.