Відновлюються виїзди мобільних бригад для надання первинної медичної допомоги населенню

Дата: 20.03.2023 12:47

Гуманітарний проєкт ГО «Академії Сімейної медицини України» спільно з бюро ВООЗ в Україні «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні» продовжив свою роботу у 5 областях України, у тому числі і в Черкаській. Тому незабаром буде відновлено прийом лікарів і на території Березняківської громади.

Цей проєкт включає організацію виїздів мобільних бригад для надання первинної медичної допомоги населенню у віддалених районах, внутрішньо переміщеним особам, призначення та безкоштовне надання лікарських засобів для лікування найпоширеніших хвороб, таких як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, бронхіальна астма та інші.

Головна мета проєкту - надати доступ до первинної медичної допомоги українцям у віддалених населених пунктах. До того ж, медики не тільки консультують та проводять діагностику, а ще й забезпечують безоплатними медичними препаратами за потреби. Слід зазначити, що обстеження проводяться як серед ВПО, так і серед місцевого населення, яке має хронічні захворювання.