ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!!!!!!Отримання від Програми USAID АГРО 1 тони мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур!!!!

Дата: 15.03.2023 14:05

Враховуючи велику зацікавленість фермерів з Житомирської, Вінницької та Черкаської областей в отриманні мінеральних добрив Сульфат амонію (NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%) для підживлення зернових та олійних культур, сьогодні Програма USAID АГРО відкриє у Державному реєстрі (ДАР) таку можливість.

Фермери, які бажають отримати 1 (одну) тону сульфату амонію, в тому числі для використання на ярі культури, можуть подати заявку через ДАР у розділі „Доступні програми“ – „Отримання від Програми USAID АГРО 1 тони мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур“.

Вимоги та умови Програми можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3ZJFR47 і в Державному аграрному реєстрі. Програма діятиме до завершення наявної кількості добрив і завершиться не пізніше 19 березня 2023 року.