Вимушено переміщені особи отримали 28,8 млн грн лікарняних і декретних напряму від ФССУ

Дата: 28.12.2022 13:29

Право на отримання лікарняних і декретних допомог зберігається для всіх працівників, навіть якщо їх роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування виплат через бойові дії.

У таких випадках нарахування за них здійснює Фонд соціального страхування України – з початку повномасштабного вторгнення ФССУ профінансував вже 28,8 мільйона гривень допомог, які були нараховані застрахованим особам напряму без залучення роботодавця.

З них 21,2 мільйона гривень – допомоги по вагітності та пологах, 7,5 мільйона гривень – допомоги по тимчасовій втраті працездатності і 0,1 мільйона гривень – допомоги на поховання.

Напряму від Фонду отримують допомоги працівники, чиї роботодавці не можуть провести нарахування через бойові дії, залишились в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від ФССУ коштів.