Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо детального плану території господарського двору за межами с. Плескачівка

Дата: 23.12.2022 12:10

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, щодо :

1.Детального плану території господарського двору площею 3,3 га по вул. Шкільна за межами с. Плескачівка в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаськогго району Черкаської області.

Громадські слухання відбудуться 25.01.2023 року о 11.00 у приміщенні Березняківської сільської ради за адресою вул. Химичів 1а, с. Березняки.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні Березняківської сільської ради за адресою - вул. Химичів 1а, с. Березняки.

За вказаною адресою Ви можете надавати зауваження та пропозиції з 23.12.2022 р по 24.01.2023 р.

За організацію та розгляд пропозиції відповідальний Дорошенко В.П.