Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини за одинадцять місяців 2022 року

Дата: 19.12.2022 13:57

•         Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-листопада поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1 259 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2 056 млн гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 885 справ на суму 1 184 млн грн; за позовами органів ДПС області – 374 справи на загальну суму 872 млн гривень.

За одинадцять місяців 2022 року розглянуто 344 справ на суму 483 млн грн та вирішено: на користь органів ДПС – 252 справи на суму 349 млн грн, на користь платників – 92 справи на суму 134 млн гривень.

За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 65,9 млн гривень.