В податковій обговорювали питання сплати ПДФО фермерськими господарствами

Дата: 14.11.2022 16:31

Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь провела робочу зустріч з головою фермерського господарства нашого краю Артеменко Катериною щодо сплати ПДФО та інших питань оподаткування.

Під час робочої зустрічі обговорено важливість сплати податків в умовах воєнного стану, збільшення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, розвитку економіки, збереження та створення робочих місць.

Начальник ДПІ наголосила на обов’язковості погашення податкового боргу, недопущення його виникнення та росту.

Наталія Ведмедь зазначила, що завдяки податковій амністії громадяни отримали реальну можливість легалізувати доходи і чесно сплачувати податки, розпочати нову податкову історію.

Говорили і про необхідність застосування РРО/ПРРО, ведення обліку товарних запасів, переваги застосування електронних сервісів ДПС України.