ДП «СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП» РЕАЛІЗОВУЄ ДРОВА

Дата: 15.09.2022 09:04

ДП «Смілянський лісгосп» реалізовує дрова для опалювальних потреб населення. Для уникнення зайвого переміщення громадян в період воєнного стану ми розробили спрощену методику відпуску деревини.

Отож, як замовити дрова у Смілянському лісгоспі?

1. В залежності від свого місця проживання замовнику необхідно звернутися в найближче лісництво чи контору лісгоспу із заявою. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця. Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск деревини.

2. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

3. Повідомити телефоном представника лісництва про здійснену оплату та погодити з ним дату та місце відвантаження деревини.

Примітка: замовнику варто подбати про організацію навантаження та доставки дров від місця заготівлі до помешкання, адже підприємство не має технічної можливості надання таких послуг.

За якими телефонами координаторів можна отримати детальну інформацію?

Лісгосп – понеділок-п’ятниця, 09.00-12.00, Цевух Людмила Василівна, тел. 0473329996.

Смілянське лісництво – понеділок-п’ятниця, 09.00-12.00, Островський Олексій Олександрович, тел. 0672738277; Галущенко Євген Олександрович, тел. 0938591463.

Сунківське лісництво – понеділок-п’ятниця, 09.00-12.00, Комар Іван Іванович, тел. 0671108189; Макотринський Артем Олександрович, тел. 0970680614.

Які дрова є в наявності і які на них ціни?

1. І група –  порода: дуб, ясен, клен, граб, берест, акація, береза, дуб червоний, модрина, черешня – 960 грн з ПДВ/м.куб.

2. ІІ група – порода: сосна, вільха – 738 грн з ПДВ/м.куб.

3. ІІІ група – порода: липа,тополя, осика, верба, ялина – 738 грн з ПДВ/м.куб.

Примітки:

- ціни вказані на умовах відпуску деревини із місць заготівлі (лісосік);

- дрова для населення відпускаються виключно метрової довжини.

Пресцентр ДП "Смілянський лісгосп"