Які операції є господарськими для резидентів дія сіті – платників податку на особливих умовах для цілей трансфертного ціноутворення?

Дата: 26.08.2022 09:26

Фото без описуДля резидентів Дія Сіті – платників податку на особливих умовах господарською операцією для цілей трансфертного ціноутворення є всі види операцій, договорів або домовленостей, документально підтверджених або непідтверджених, визначених у підпункті 39.2.1.4 пункту 39.2 статті 39 Кодексу, що можуть впливати на фінансовий результат до оподаткування, визначений у фінансовій звітності згідно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або міжнародними стандартами фінансової звітності.