З якого періоду юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах вважаються резидентами Дія Сіті – платниками податку на особливих умовах?

Дата: 16.08.2022 14:01

Юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах до уповноваженого органу під час звернення про набуття статусу резидента Дія Сіті відповідно до підпункту 141.10.1 пункту 141.10 статті 141 Кодексу, вважаються резидентами Дія Сіті – платниками податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому юридичну особу внесено до реєстру Дія Сіті.

Водночас: для набуття статусу резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому юридичну особу було внесено до реєстру Дія Сіті платнику податку необхідно подати відповідну заяву з дотриманням термінів її подання.