Інформаційно-роз’яснювальні заходи з платниками

Дата: 27.07.2022 11:02

Податковий інспектор Смілянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Тетяна Плужник провела тренінг щодо встановлення програмного забезпечення реєстратора розрахункових операцій для застосування у сфері торгівлі громадського харчування та послуг.

«Застосування РРО/ПРРО підвищує ефективність контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту прав споживачів завдяки праву останніх вимагати фіскальний чек. Зазначені норми сприяють прозорим та рівним конкурентним умовам для всіх учасників ринку та несуть в собі загрози тільки для недобросовісних його учасників» - зазначила посадовець.