ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЧАСТИНИ ГОСПОДАРСЬКОГО ДВОРУ ПРИЛЕГЛОЇ ДО ВУЛ. І. НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКОГО ЗА МЕЖАМИ С. ВЕЛИКА ЯБЛУНІВКА

Дата: 20.07.2022 08:11

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, щодо детального плану території частини господарського двору, прилеглої до вул. І. Нечуй-Левицького за межами с. Велика Яблунівка в адміністративних межах Березняківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, з метою формування земельних ділянок. Громадські слухання відбудуться 25.08.2022 року о 12.00 у приміщенні Березняківської сільської ради за адресою вул. Химичів 1а, с. Березняки.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Березняківській сільській раді за адресою вул. Химичів 1а, с. Березняки.

За вказаною адресою Ви можете надавати зауваження та пропозиції з 21.07.2022 р по 22.08.2022 р.

За організацію розгляду пропозиції відповідальний Дорошенко В.П.