З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:11

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

У цей урочистий день ми бажаємо кожному жителю Березняківської громади, щоб  повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну,  щоб  Основний закон держави завжди вірно захищав ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній країні.

Нині Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні.

Добробуту нам усім, миру, добра і процвітання.

З Днем Конституції!

Слава Україні!

З повагою,
ільський голова та адміністрація Березняківської сільської ради