Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 02.06.2022 10:30

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей

Від Головного управління ДПС у Черкаській області до вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату завітала начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь. Це вже стало доброю традицією, адже багато років заклад є підшефним для ГУ ДПС у Черкаській області.

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану.

Цей день – насамперед нагадування нам, що на сьогодні також важливим завданням влади, суспільства та всіх дорослих, – зробити все, щоб діти в цей період почувалися під надійним захистом, а особливо діти з особливими потребами.

Наталія Ведмедь привітала дітей зі святом від всіх податківців Черкаської області та передала солодощі, фрукти та засоби гігієни. Особливим подарунком були вишиванки для вихованців інтернату.

Можна впевнено сказати, що об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити дітей, вберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме ми, дорослі, повинні віддавати дітям всю свою ласку й тепло, аби вони завжди відчували себе у безпеці в такий непростий для країни час.