УВАГА! До відома пасічників Березняківської громади

Дата: 26.05.2022 10:22

Березняківська сільська рада інформує, що у зв'язку з воєнним станом переміщення пасіки до місць медозбору необхідно погодити та надати відповідну інформацію до Черкаської обласної військової адміністрації:

• кількість бджолосімей, які підлягають перевезенню згідно ветеринарного паспорта пасіки;

• отримати дозвіл на перевезення бджолосімей – ветеринарне свідоцтво №1;

• довідку від суб’єкта господарювання який є власником земельної ділянки та органу місцевого самоврядування про дозвіл на розміщення пасіки;

• маршрут переміщення.

Перевезення пасіки здійснювати за маршрутом погодженим з Черкаською обласною військовою адміністрацією!!!!!

При отриманні дозволу, якщо перевезення припадає на комендантську годину, про це обов’язково слід повідомити відповідну військову адміністрацію та поліцію!!!!

Детальнішу інформацію Ви можете отримати зателефонувавши до Березняківської сільської ради за номером телефона - (04733) 97-5-51, або завітавши до відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Березняківської сільської ради.