Зміни у законодавстві в частині податку на прибуток підприємств

Дата: 27.04.2022 13:18

Головне управління ДПС  у  Черкаській області повідомляє, що змінено  порядок  врахування збитків минулих періодів.

Так, великі платники податків, починаючи з 01.01.2022 року мають право зменшувати фінансовий результат  не на всю суму від’ємного значення об'єкта оподаткування минулих звітних років,  а лише на 50 %.

Разом з цим, якщо  непогашена сума збитків за минулі періоди не перевищує 10% позитивного значення обєкту оподаткування обрахованого відповідно до п.п.134.1.1 п.134.1 ст.134 Податкового кодексу України без урахування непогашеного відємного значення минулих років то платник зможе врахувати таку суму  у  зменшення фінансового результату у повному обсязі.