На Черкащині створено телеграм-канал, який допомагатиме знайти роботу

Дата: 06.04.2022 14:44

Черкаська обласна адміністрація запустила телеграм-канал з пошуку роботи.

Канал допомагатиме тим, хто шукає роботу, побачити актуальні вакансії на ринку праці області від роботодавців нашого регіону.

Інформацію про потребу в працівниках роботодавець розміщує на каналі самостійно. Оголошення буде розміщено оперативно, а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактами, які залишить роботодавець.

Посилання на телеграм-канал: https://t.me/cherkasyWork.

Telegram-bot для розміщення вакансій: @employer_ck_bot «Вакансії на Черкащині».

Також пропонуємо скористатися новим телеграм-каналом «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.

У чат-боті @DCZWorkNowBbot в два кліки знайдете інформацію щодо: пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій та трудового законодавства.

Усі ініціативи запроваджуються з метою запуску економіки країни, щоб бізнес працював і наповнював бюджет України.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості