ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЧАСТИНИ ГОСПОДАРСЬКОГО ДВОРУ ЗА МЕЖАМИ С. ВЕЛИКА ЯБЛУНІВКА

Дата: 10.03.2022 14:13

Розпочинаються громадські обговорення по:

1. Детальному плану території частини господарського двору, прилеглої до вул. Першотравнева (Матушевського), за межами села Велика Яблунівка в адміністративних межах Березняківької сільської ради Черкаського району Черкаської області,
  2. Детальному плану території частини господарського двору, прилеглої до вул. Івана Нечуй-Левицького та Бондаренка, за межами села Велика Яблунівка в адміністративних межах Березняківької сільської ради Черкаського району Черкаської області зауваження та пропозиції приймаються до 17 квітня 2022 року, а громадські слухання відбудуться  18 квітня 2022 року о 14 годині в приміщенні Березняківської сільської ради за адресою: село Березняки, вулиця Химичів,1а. З матеріалами слухань можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства або на сайті Березняківської сільської ради https://berez-gromada.gov.ua.