Боротьба з нелегальним обігом пального на території Черкаської області

Дата: 01.02.2022 10:35

Головним управлінням ДПС у Черкаській області протягом січня 2022 року проведено 4 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання пального та оптового чи роздрібного продажу пального через мережі АЗС на території Черкаської області, в тому числі 2 перевірки в рамках проведення спільних заходів з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області Національної поліції України.

За результатами вжитих заходів до суб’єктів господарювання застосовано 1,9 млн грн штрафних фінансових санкцій, за порушення вимог Податкового кодексу України та Закону України №481/95-ВР від 19 грудня 1995 року «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», із змінами та доповненнями.