Щодо легалізації виплат заробітної плати

Дата: 25.01.2022 16:08

Сьогодні Першим заступником Смілянської ТГ Олександром Лисенком проведено засідання Робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та погашення податкового боргу.

У роботі групи взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан, начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь, заступник начальника Смілянської ДПІ Світлана Грошева, заступник начальника Смілянського відділу податків і зборів та проведення камеральних перевірок з фізичних осіб та представники центру зайнятості, фінансового управління, соціального захисту населення, управління ПФУ у Черкаській області, та керівники структурних підрозділів  Смілянської ТГ.

На робочій групі було розглянуто питання щодо виплати заробітної плати меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру та легалізації виплати заробітної плати щодо легалізації праці та  зайнятості населення.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення, які знаходяться на постійному контролі.