Платникам податків Черкащини за 2021 рік відшкодовано 1 млрд гривень податку на додану вартість

Дата: 18.01.2022 14:56

Протягом 2021 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1,2  млрд грн, що на              504,8 млн  грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року.

В цілому протягом 2021 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 1 млрд гривень, в аналогічному періоді 2020 року бюджетне відшкодування було отримано на загальну суму 679,5 млн гривень.

З початку 2021 року в цілому по області загальний залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.01.2022 складає 202,7 млн грн (146 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період – листопад 2021 року, 56,7 млн грн – суми, по яких тривають документальні позапланові перевірки за попередні та звітний податкові періоди).

Право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.