Як фізичній особі дізнатися про суму податкового боргу та реквізити для його оплати?

Дата: 15.12.2021 16:30

1. Податковий борг. Погасити у два кліки

• робити, якщо ви отримали повідомлення про податковий борг?
  • можете не виходячи з дому чи офісу погасити податковий борг у власному Електронному кабінеті (далі по тексту - ЕК).
  • цього потрібно увійти до приватної частини ЕК і перейти на сторінку «Стан розрахунків з бюджетом».

• «Стан розрахунків з бюджетом» містить інформацію про нараховані та сплачені суми податків, а також реквізити рахунків.
  • побачити реквізити та сплатити податки потрібно натиснути на піктограму «Реквізити» навпроти відповідного податку.

1. Податковий борг у підприємців

• ФОП є інший спосіб контролю своїх розрахунків з бюджетом. У Електронному кабінеті можна сформувати Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС за певний період.
  • цього потрібно перейти до вкладки «Заяви, запити для отримання інформації» та сформувати запит за формою «F1300204».