Платниками податків Черкащини за 11 місяців 2021 року сплачено 86,2 млн гривень екологічного податку

Дата: 15.12.2021 16:28

• січня - листопада 2021 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 86,2 млн грн екологічного податку.
  • інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка до державного бюджету сплачено – 50,8 млн  грн, до місцевих бюджетів – 35,4 млн гривень.
  • загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси – 53,4 млн гривень.
  • на території регіону зареєстровано 1917 платників екологічного податку, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.