Понад 240 осіб отримали консалтингові послуги в Смілянському центрі зайнятості

Дата: 14.12.2021 09:51

Фото без описуНадання професійних послуг з розвитку підприємницької ініціативи, створення умов для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснення консультаційної та інформаційної підтримки майбутніх та діючих підприємців – основна функція Консалтингового центру Смілянського МРЦЗ.

На безоплатній основі надаються консультації з інформаційних, фінансових, юридичних, кадрових та інших питань, що виникають при веденні бізнесу. Протягом 11 місяців 2021 року за консультаціями звернулося 248 осіб, з яких 95 незайнятих громадян та 153 - фізичні особи – приватні підприємці. Було організовано та проведено 16 групових та 96 індивідуальних консультацій.

Основні питання, що цікавили відвідувачів Консалтингового центру:

• порядок реєстрації громадянина, як фізичної особи-підприємця, та документи, які потрібні для реєстрації;
  • вибір системи обліку та оподаткування;
  • подання звітності по нарахуванню та сплати податків;
  • основні правила формування та подання звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • працевлаштування найманих працівників.

До консалтингових послуг залучаються кваліфіковані фахівці різних компетентних органів, у т.ч. Смілянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області, Смілянського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області, представники відділів Смілянського виконавчого комітету та інші.

Діяльність Консалтингового центру полягає не тільки у наданні високоякісних професійних та інформаційних консультацій з питань що виникають при започаткуванні та веденні бізнесу, а і як запорука плідної співпраці в майбутньому, як з роботодавцями, які в подальшому будуть створювати нові робочі місця і приймати участь в активній політиці зайнятості.

Інформація Смілянського міськрайонного

центру зайнятості