Проведення заходів спрямованих на виявлення алкогольних напоїв та тютюнових виробів через мережу Інтернет та операторів поштового зв’язку

Дата: 24.11.2021 10:25

Головним управлінням ДПС у Черкаській області з початку року проведено ряд заходів щодо суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які провадять свою господарську діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів через мережу Інтернет та операторів поштового зв’язку. Встановлено 28 випадків реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, інформацію надіслано на відпрацювання та вжиття заходів до відповідних правоохоронних органів.

За результатами проведених заходів за порушення вимог чинного законодавства застосовано 558 тис. грн штрафних фінансових санкцій, порушено 1 кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого             ч.1 ст.204 ККУ зі змінами та доповненнями.