Перевірки суб’єктів господарювання з питань недотримання податкового законодавства

Дата: 16.11.2021 09:09

Заступник начальника Смілянського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Черкаській  області разом з працівниками Балаклеївської територіальної громади провели легалізацію зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Балаклеївської ТГ, а також активно проводять інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів.

Зокрема податківці інформують та роз'яснюють особливості податкової амністії громадянам міста Сміли та Смілянського районну.

Фахівці інспекції зазначають, що із 1 вересня цього року розпочалася кампанія одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб. Триватиме вона протягом року – до першого вересня 2022 року.

Одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається декларантом до Державної податкової служби України виключно в електронній формі через приватну частину Електронного кабінету.