Шановні керівники підприємств, інженери з охорони праці!

Дата: 08.11.2021 09:25

Редакція Всеукраїнського щомісячного професійно-практичного журналу «Безпека праці на виробництві» просить Вашого сприяння у передплаті на 2022р. на сучасне видання, яке конче потрібно кожному підприємству. Серед видань, тематика яких спрямована на висвітлення питань з охорони праці, журнал «Безпека праці на виробництві» відрізняється тим, що надає практичну допомогу керівникам підприємств, спеціалістам служб охорони праці та інженерно-технічним робітникам по збереженню життя і здоров’я працюючих на виробництві.

У журналі аналізується досвід роботи по запобіганню виробничого травматизму, надаються методичні поради в організації безпечних та здорових умов праці, консультації та відповіді на питання читачів, спеціалістів служб охорони праці. У публікаціях журналу ви знайдете також коментарі до нормативно-правових актів, законодавчих і інших директивних документів. У використанні журнал, є надійним помічником службам охорони праці – він, як підказка на іспиті, як орієнтир розгубленому у надзвичайній ситуації, як покажчик до правильних дій!

Журнал у кожному номері висвітлює роботу регіональних управлінь Фонду соціального страхування України по профілактиці травматизму, про результати перевірок на підприємствах стану охорони праці, погляди на існуючі проблеми з питань безпечних умов праці.

Передплатити журнал можна в будь-якому поштовому відділенні України.

Індекс журналу – 37850.

Індекс журналу по Донецькій і Луганській областях  - 88501

Передплатна ціна: на один місяць – 93 грн. 96 коп.;

на 6 місяців – 547 грн.76 коп.;

на рік – 1089 грн. 52 коп.

Увага! Передплата на рік гарантує стабільну ціну на видання.

Контактні телефони: 067-970-91-93, 098-817-27-71, 066-444-96-75.

Враховуючи особливо важливу роль журналу у практичній допомозі службам охорони праці, просимо Вас посприяти та залучити до передплати відділення Фонду, що підпорядковані вашому відомству на видання, яке буде корисним їм у повсякденній роботі.

Головний редактор журналу

«Безпека праці на виробництві»  В. М. Кіслова