Cпівпраця з територіальними громадами

Дата: 04.10.2021 11:38

співпраця

У Смілянській ДПІ триває співпраця з територіальними громадами Смілянського району. 30 вересня 2021 року в Тернівській територіальній громаді відбулася робоча зустріч керівництва інспекції з головою  територіальної громади.

У зустрічі прийняли участь начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь, заступник начальника Смілянської ДПІ Світлана Грошева, начальник Смілянського відділу електронних сервісів Олександр Ентель та начальник фінансового відділу Тернівської ТГ Юлія Осадча.

Обговорювалося питання щодо ідентифікації власниками земельних ділянок по яких наявні кадастрові номери та підвищення рівня виплати орендної плати за паї не менше, ніж 10 відсотків від нормативної грошової оцінки землі.

Також, Наталія Іванівна, нагадала щодо особливостей одноразового (спеціального) добровільного декларування, термін проведення одноразового (спеціального) декларування з 01.09.2021р. до 01.09.2022р.